Razem 311 319 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Niezwykle lekki i komfortowy, wielofunkcyjny wózek dziecięcy polskiej firmy Emjot. Waga /13kg/to jego największy plus, lecz nie jest to jego jedynym atutem.

Wózek HiTreec zapewnia także wyjątkowy komfort - zarówno dziecku, jak i prowadzącemu wózek. Gondola wyścielona wyjątkowo miękką wyściółką wewnątrz została wyposażona w regulację podgłówka i budki, oraz płozy na spodzie dzięki którym gondola może służyć również jako kołyska.

W spacerówce natomiast wyjątkowy komfort zapewnia płynna regulacja podnóżka i oparcia od pozycji siedzącej do pozycji leżącej – sprawia ona, że każdy spacer czy podróż zapewnia naszemu dziecku bardzo duży komfort – na który zasługuje. Bezpieczeństwa w wersji spacerowej pilnują 5-punktowe, komfortowe pasy bezpieczeństwa oraz obszyta miękkim materiałem barierka.

Stabilny i lekki stelaż został zaprojektowany z myślą o osobach prowadzących wózek – regulowana wysokość rączki wózka, skrętne, lekko poruszające się koła zapewniają nie tylko łatwe prowadzenie, ale bardzo dużą swobodę manewru w wielu różnych sytuacjach. W przypadku stelażu wózka nie zapomniano także o właściwym dodatkowych elementach bezpieczeństwa – zespolony, stabilny hamulec oraz odblaskowe elementy dobrze widoczne w ciemnościach sprawiają, że możemy być spokojni w wielu zaskakujących sytuacjach o nasze dziecko.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE: zespolony hamulec, duży kosz na zakupy, regulacja wysokości rączki.

Stan zestawu oceniam na bardzo dobry- Wózek nosi normalne, minimalne ślady użytkowania, tj. lekkie ryski na stelażu i kołkach. Wózek w pełni sprawny i zadbany. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Ważna informacja dotycząca art. używanych:

przed wybraniem się do naszej firmy po dany artykuł, prosimy o wcześniejszy kontakt, celem sprawdzenia jego dostępności (tel., mail, lub wiadomość przez ten portal ogłoszeniowy).

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.

Możliwość wysyłki /koszt-24,99zł/ po dokonaniu przelewu na konto.

Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 28, 91-056 Łódź

Polecamy serdecznie!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 10.06.2014 20:46
Cena: 550 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 339595
Rubryka ogłoszenia: Wózki dziecięce
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: ABO - Kraina Maluszka sklep - komis
Województwo: Łódzkie
E-mail: abo.poczta@wp.pl
Telefon: +486116775
Telefon 2: +48501682278
Web: www.komisik.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy ABO - Kraina Maluszka sklep - komis
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Wózki dziecięce
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)