Razem 228 911 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
05.10.2015 11:01
Cena: 340 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Coneco Toledo

Wózek wielofunkcyjny Coneco Toledo - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózek na dużych , pompowanych kołach, przednie zwrotne, blokowane do jazdy na wprost .Regulowany kąt rączki do prowadzenia .Duża gondola Spacerówka obszerna , z mocowaniem przodem do kierunku jazdy .Posiada płynnie regulowane oparcie aż do pozycji na leżąco , szelki pięciopunktowe,własne zadaszenie , pałączek zabezpieczający .Stan b.dobry. Wymiary: ... więcej »
29.09.2015 13:32
Cena: 599 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Euro-Cart Passo 2w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Euro-Cart Passo 2w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: rączka w eko-skórze, regulowana jest w wielu pozycjach wysokości w zależności od wzrostu osoby prowadzącej; wózek posiada nowoczesną konstrukcję, która składa się do niewielkich rozmiarów; przednie koła pompowane skrętne łożyskowane z możliwością zablokowania do jazdy na wprost; tylne koła łożyskowane, pompowane z amort ... więcej »
29.09.2015 13:31
Cena: 699 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Emjot Miyo Alu 3w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Emjot Miyo Alu 3w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: bardzo lekka aluminiowa rama; został wyprodukowany w Polsce przez firmę Emjot zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa EN 1888:2003; rączka w eko-skórze, regulowana jest w wielu pozycjach wysokości w zależności od wzrostu osoby prowadzącej; wózek posiada nowoczesną konstrukcję, która składa się do niewielkich rozmiarów ... więcej »
25.09.2015 08:57
Cena: 550 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Espiro GTX 3w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Espiro GTX 3w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: lekka aluminiowa rama wózka; duże pompowane koła (przednie i tylne); możliwość wpinania fotelika, gondoli i spacerówki zarówno przodem jaki tyłem do kierunku jazdy; przednie koła obrotowe z możliwością zablokowania na wprost; hamulec centralny na tyle koła; regulacja wysokości rączki; blokada stelaża po z ... więcej »
25.09.2015 08:56
Cena: 599 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Tutek Grander 2w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Tutek Grander 2w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: rączka do pchania wózka w eko-skórze, regulowana jest w wielu pozycjach wysokości w zależności od wzrostu osoby prowadzącej; aluminiowa rama; wózek posiada nowoczesną konstrukcję, która składa się do niewielkich rozmiarów; przednie koła pompowane skrętne łożyskowane z możliwością zablokowania do jazdy na wprost; ty ... więcej »
22.09.2015 17:04
O

Wozek. Oddam za darmo

Wozek. Oddam za darmo - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam. Oddam za darmo wózek widoczny na zdjęciu. Tylko koszty wysyłki. Dane kontaktowe: poc281@o2.pl
20.09.2015 10:57
Cena: 950 Zł.
O

Wózek Jedo Fyn Alu 3w1 z Recaro Young Profi Plus

Wózek Jedo Fyn Alu 3w1 z Recaro Young Profi Plus - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: wyjątkowo lekka aluminiowa rama wózka; świetnie sprawdzająca się amortyzacja; duże pompowane koła (przednie i tylne); tylne koła łożyskowane; możliwość wpinania gondoli i spacerówki zarówno przodem jaki tyłem do kierunku jazdy; przednie obrotowe z możliwością zablokowania na wprost; hamulec centralny na t ... więcej »
Wózek wielofunkcyjny X-Lander XQ 3w1 z fotelikiem Maxi-Cosi - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: bardzo lekki stelaż z mocnego stopu aluminium; prosty system składania do niewielkich rozmiarów, możliwość zdjęcia kół; 4 amortyzowane nisko-profilowane koła; koła osadzone są na łożyskach więc jazda będzie zawsze płynna i cicha; koła przednie - małe i obrotowe z możliwością zablokowania; koła tylne, duże są p ... więcej »
15.09.2015 14:25
Cena: 1 100 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Graco Symbio + fotelik

Wózek wielofunkcyjny Graco Symbio + fotelik - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowoczesny i bardzo, bardzo lekki wózek( tylko 7,5 kg ) , z przekładaną rączką , z bardzo dobrym sposobem składania do niewielkich rozmiarów. Aluminiowy lekki stelaż wyposażony w dwa , duże i pompowane koła( średnica 27 cm ) oraz przednie o mniejszej średnicy gumowe ( 19cm ) , skrętne , blokowane do jazdy na wprost .Wózkiem bardzo łatwo manewruje się . Jest ... więcej »
09.09.2015 08:45
Cena: 250 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Verano 2w1

Wózek wielofunkcyjny Verano 2w1 - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: rączka do pchania regulowana jest w wielu pozycjach wysokości w zależności od wzrostu osoby prowadzącej; wózek posiada konstrukcję, która składa się do niewielkich rozmiarów; przednie koła pompowane skrętne łożyskowane z możliwością zablokowania do jazdy na wprost; innowacyjny i niezawodny hamulec zespolony blokujący je ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Wózek wielofunkcyjny Hauck Trio Disney Pooh Tidy Time 3w1 - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: bardzo lekka rama; wózek posiada nowoczesną konstrukcję, która składa się do niewielkich rozmiarów; przednie koła skrętne z możliwością zablokowania do jazdy na wprost; innowacyjny i niezawodny hamulec zespolony blokujący jednocześnie dwa koła; duży pojemny kosz na zakupy; zdejmowane koła; system Easy Fix ... więcej »
08.09.2015 13:51
Cena: 1 340 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Zippy + fotelik.Nowy

Wózek wielofunkcyjny Zippy + fotelik.Nowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Najnowszy model wózka polskiego producenta. Aluminiowy stelaż z pompowanymi kołami Przednie zwrotne , blokowane do jazdy na wprost . Charakterystyczną cechą modeli wyprodukowanych przez firmę Seka jest niezwykle miękkie , sprężynowe zawieszenie. Ten wózek z łatwością pokona nierówności, wysokie krawężniki , piach , błoto a podróżujące w nim dziecko będzi ... więcej »
08.09.2015 13:49
Cena: 340 Zł.
O

Wózek spacerowy Bebe Confort Loola

Wózek spacerowy Bebe Confort Loola - Zdjęcia do ogłoszenia
Ultra mały , bardzo praktyczny wózek spacerowy . Składa się znakomicie , możliwość bardzo szybkiego zdjęcia siedziska i złozenia stelaża lub złożenia siedziska wraz ze stelażem . Lekkie piankowe koła , przednie skrętne .Blokada koł znajduje się na stelażu wózka w zasięgu ręki , więc nie trzeba schylać się . Spacerówka z mocowaniem w obu kierunkach jazdy z d ... więcej »
08.09.2015 13:45
Cena: 375 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Espiro Vector Air 3w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Espiro Vector Air 3w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowoczesna stylistyka i ponadczasowe rozwiązania konstrukcyjne, to na pewno cechy charakterystyczne Vectora Air. Super lekka 4-kołowa konstrukcja z bardzo wytrzymałego aluminium. Duże pompowane koła zdadzą egzamin na każdej nawierzchni. Zwinny, lekki model! Charakterystyka: lekka aluminiowa rama; duże pompowane tylne koła; przednie koła n ... więcej »
08.09.2015 13:44
Cena: 500 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Mikado 3w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Mikado 3w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: rączka do pchania regulowana jest w wielu pozycjach wysokości w zależności od wzrostu osoby prowadzącej; wózek posiada nowoczesną konstrukcję, która składa się do niewielkich rozmiarów; przednie koła pompowane skrętne z możliwością zablokowania do jazdy na wprost; tylne koła łożyskowane, pompowane z amortyzacją; in ... więcej »
Wózek wielofunkcyjny Mutsy Transporter + fotelik Cybex - Zdjęcia do ogłoszenia
Firmowy wózek na aluminiowym, lekkim stelażu i dużych piankowych kołach. Koła przednie skrętne blokowane do jazdy na wprost.Wózek zwrotny , mały po złożeniu, wygodny w prowadzeniu .Gondolka prosto mocowana na stelażu wózka ; wymiary wewnątrz 75cm x 32cm . Zgrabnie wykonana z ecru wewnętrzną wyściółka ściąganą do prania , materacyk wewnatrz .Spacerówka m ... więcej »
03.09.2015 13:49
Cena: 1 100 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Graco Symbio + fotelik

Wózek wielofunkcyjny Graco Symbio + fotelik - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowoczesny i bardzo, bardzo lekki wózek( tylko 7,5 kg ) , z przekładaną rączką , z bardzo dobrym sposobem składania do niewielkich rozmiarów. Aluminiowy lekki stelaż wyposażony w dwa , duże i pompowane koła oraz przednie o mniejszej średnicy piankowe , skrętne , blokowane do jazdy na wprost .Wózkiem bardzo łatwo manewruje się . Jest wygodny do jazdy po małyc ... więcej »
03.09.2015 10:09
Cena: 749 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Tako Monodi 3w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Tako Monodi 3w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: duże pompowane koła (przednie i tylne); możliwość wpinania fotelika, gondoli i spacerówki zarówno przodem jaki tyłem do kierunku jazdy; regulacja miękkości amortyzacji (tył); hamulec centralny na tyle koła; przednie koła skrętne z możliwością blokady; regulacja wysokości rączki; obszerny kosz na zakupy; ... więcej »
03.09.2015 10:09
Cena: 749 Zł.
O

Wózek wielofunkcyjny Emjot Miyo Alu 3w1 - używany

Wózek wielofunkcyjny Emjot Miyo Alu 3w1 - używany - Zdjęcia do ogłoszenia
Charakterystyka: bardzo lekka aluminiowa rama; został wyprodukowany w Polsce przez firmę Emjot zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa EN 1888:2003; rączka w eko-skórze, regulowana jest w wielu pozycjach wysokości w zależności od wzrostu osoby prowadzącej; wózek posiada nowoczesną konstrukcję, która składa się do niewielkich rozmiarów ... więcej »
31.08.2015 15:21
Cena: 250 Zł.
O

Wózek spacerowy Soul Q.Nowy

Wózek spacerowy Soul Q.Nowy - Zdjęcia do ogłoszenia
To nowa, ulepszona wersja spacerówki Soul firmy Coto Baby. Komfort prowadzenia, nowoczesny wygląd i pełna wygoda dla maluszka Od podstawowego modelu Soul odróżnia go przedłużana budka z moskitierą oraz hamulec blokowany oraz zwalniany jednym przyciskiem przy prawym tylnym kole, z wiekszym koszem na zakupy . Wózek składany do postaci tzw.parasolki. ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 539
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)