Razem 254 992 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
26.11.2014 19:55

Babysense II

Babysense II jest domowym urządzeniem monitorującym oddech niemowląt stosowanym do pierwszego roku życia, czyli w okresie, gdy możliwość wystąpienia tzw. nagłej śmierci łóżeczkowej jest największa. Monitoruje ono zatrzymanie i zaburzenia oddechu, gdy są one spowodowane zadławieniem, przeziębieniem, wysoką gorączką, czy też innymi dolegliwościami chorobowymi. Babysense II jest urządzeniem kontrolnym, które może być pomocne rodzicom starającym się uchronić swoje dziecko przed zagrożeniami jakie niosą za sobą zaburzenia oddechu. Urządzenie przeszło praktyczny sprawdzian przez dziesięcioletni okres używania w domach prywatnych i szpitalach (również w Polsce) pomogło ocalić życie niejednego dziecka.

Babysense II w sposób ciągły reaguje na poruszenia się niemowlęcia i jego ruchy oddechowe, uruchamiając sygnał alarmowy (dźwiękowy i optyczny) jeśli ruchy oddechowe dziecka zanikną na ponad 20 sekund lub jeśli liczba oddechów spadnie poniżej dziesięciu na minutę. W skład urządzenia wchodzi analizator podłączony do czujników umieszczonych między materacem a spodem łóżeczka. Czujniki nie stykają się bezpośrednio z ciałem dziecka i w żaden sposób nie ograniczają jego możliwości poruszania się. - Urządzenie zasilane jest bateriami rozmiaru LR6 (1,5 V). Pobór mocy: ok. 1MA. - Żywotność baterii: ok. 6 miesięcy ( w przypadku baterii alkalicznych) - Głośność sygnału alarmowego: zazwyczaj 85 dB w odległości 1 metra. - Natężenie sygnału optycznego: zazwyczaj 2 mCD.

Charakterystyka:

Działanie urządzenia monitorującego:

Dwa czujniki wrażliwe na nacisk umieszczone pod materacem łóżkowym wyczuwają ruch klatki piersiowej niemowlęcia wywoływany oddechem. Za pośrednictwem kabli przekazują swoje odczyty do analizatora. Przychodzący sygnał analogowy jest wprowadzony do pamięci buforowej, a natępnie przechodzi przez filtr dolnoprzepustowy gdzie ulega wzmocnieniu, po czym jego poziomy zostają przeanalizowane w obwodzie elektronicznym przy użyciu algorytmu alarmowego.

Analizator wyposażony jest we wskaźniki świetlne:

migająca zielona lampka oznacza, że oddech lub ruchy klatki piersiowej są wykrywane

migająca czerwona lampka wraz z dźwiękowym sygnałem oznacza alarm

migająca czerwona lampka sygnalizuje zbyt niskie napięcie baterii

Jeśli urządzenie nie odbierze sygnału od czujników w ciągu 20 sekund lub jeśli liczba sygnałów spada poniżej dziesięciu na minutę, analizator spowoduje uruchomienie dźwiękowego sygnału alarmowego.

Urządzenie w pełni sprawne i gotowe do dalszego użytkowania.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Ważna informacja dotycząca art. używanych:

przed wybraniem się do naszej firmy po dany artykuł, prosimy o wcześniejszy kontakt, celem sprawdzenia jego dostępności (tel., mail, lub wiadomość przez ten portal ogłoszeniowy).

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.

Możliwość wysyłki /koszt-15,99zł/ po dokonaniu przelewu na konto.

Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 28, 91-056 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.11.2014 19:55
Cena: 225 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 373454
Rubryka ogłoszenia: Baby monitory oddechu, elektroniczne nianie
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: ABO - Kraina Maluszka sklep - komis
Województwo: Łódzkie
E-mail: abo.poczta@wp.pl
Telefon: +486116775
Telefon 2: +48501682278
Web: www.komisik.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy ABO - Kraina Maluszka sklep - komis
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Baby monitory oddechu, elektroniczne nianie
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)